8. ORDU TANITIM GÜNLERİ BAŞLIYOR

8. ORDU TANITIM GÜNLERİ BAŞLIYOR

04 Ekim 2018 709

 

8. ORDU TANITIM GÜNLERİ BAŞLIYOR

 

Ordu Valiliği himayesinde Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ordu Dernekler Federasyonu (ORDEF) işbirliğiyle 4-7 Ekim tarihleri arasında Ordu Tanıtım Günleri’nin sekizincisini düzenleyecek.

 

İstanbul Maltepe Sahili Etkinlik Alanı’nda “Ordu Burada İstanbul” sloganıyla yapılacak Ordu Tanıtım Günleri’nde; Ordu Valiliği, Ordu Büyükşehir Belediyesi,19 İlçe Belediyesi ile çeşitli kurum ve kuruluşların stantları yer alacak.

 

ORDU’NUN DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜMÜ TANITILACAK

 

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 4 gün sürecek etkinliklere tüm Orduluları davet ederek, “Ordu kültürünün, turizminin, sanayisinin, yöresel ürünlerinin ve 19 ilçenin tanıtılacağı 8.Ordu Tanıtım Günleri’nde Büyükşehir Belediyemiz, geride kalan 4,5 yıllık süreç içerisinde hayata geçirdiği projelerle kentte yaşanan değişim ve dönüşümü görsellerle ziyaretçilere aktaracak. Büyükşehir Belediyesi standında ziyaretçilere çeşitli hediyeler takdim edilecek. Gurbetle sılanın bir araya gelerek kaynaşmasını sağlayacak, gurbette yaşayan hemşehrilerimizin sıla özlemini gidermesine vesile olacak “Ordu Tanıtım Günleri” etkinliğimize tüm Ordulu vatandaşlarımızı davet ediyorum” dedi.

 

ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLER YER ALACAK

 

Ordulu siyasetçi, bürokrat, sanatçı, akademisyen, sporcu, iş adamları ve sivil toplum kuruluşlarının da yer alacağı  “Ordu Tanıtım Günleri” etkinliğinde 4 gün boyunca konser, halk oyunları ve sürpriz etkinlikler de yer alacak.

8. ORDU TANITIM GÜNLERİ BAŞLIYOR

ORDU'DA HAVA DURUMU

Hızlı İletişim

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

loading