“ANNELER TOPLUMLARIN GELECEĞİNİ İNŞA EDERLER”

“ANNELER TOPLUMLARIN GELECEĞİNİ İNŞA EDERLER”

12 Mayıs 2019 430

ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler 12 Mayıs Pazar Günü kutlanacak olan “Anneler Günü” dolayısıyla yayınladığı mesajda, “Annelerimiz geleceğin hazırlayıcısı ve güzide mimarlarıdır” dedi.

Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler, mesajında şu görüşlere yer verdi:

Annelerimiz en iyi şekilde yetişmemiz için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, yüreklerindeki sevgi ve sabırlarıyla dünyanın en kutsal varlıklarıdır. Peygamber Efendimizin (S.A.V) ‘Cennet annelerin ayakları altındadır’ Hadis-i Şerifi dinimizde annelerin değerini en iyi şekilde ifade etmemize yardımcı olmaktadır.

Annelerimiz geleceğin hazırlayıcısı ve güzide mimarlarıdır. Merhametin ve emeğin sembolü olan annelerimizi her zaman el üstünde tutmalıyız. Varlıklarıyla yaşamımıza renk katan, hayat boyunca sevgi ve şefkatlerini yaşamımızdan eksik etmeyerek bizlere yön veren annelerimiz sevginin en güzeline layıktır. İlk öğretmenimiz, hayat boyu yol göstericimiz olan annelerimizi yılda bir gün değil her gün hatırlamalıyız.

Haklarını ne yaparsak yapalım ödeyemeyeceğimiz annelerimiz sadece çocuklarının değil, toplumların da geleceğini inşa ederler.

Hoşgörünün, fedakârlığın, merhametin ve karşılıksız sevginin sınırsız kaynağı tüm annelerimizin anneler gününü kutluyor, her günü aynı sevinç ve coşkuyla yaşamaları temennisiyle saygılarımı sunuyorum.

“ANNELER TOPLUMLARIN GELECEĞİNİ İNŞA EDERLER”

ORDU'DA HAVA DURUMU

Hızlı İletişim

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

loading