Av. Oktay ÇANAK’a Başarılar Diliyoruz.

Av. Oktay ÇANAK’a Başarılar Diliyoruz.

20 Şubat 2015 514

Ordu İli Büyükşehir statüsü aldıktan sonra Ordu Büyükşehir Belediye’sinin tek şirketi olma özelliğindeki ORBEL A.Ş. ‘de başlatılan yeniden yapılandırma çalışmaları kapsamında 01/05/2014 Tarihinden itibaren Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Av. Oktay ÇANAK; 07/06/2015 tarihinde yapılacak olan 25 inci Dönem Milletvekili Genel Seçimlerine katılmak üzere 09/02/2015 tarihinde Yönetim Kurulu Üyeliğinden istifa ederek Milletvekili Aday Adayı oldu.

stifası sonrası yapılan son Yönetim Kurulu Toplantısına davet edilerek onurlandırılan Oktay ÇANAK’a; ORBEL A.Ş. Genel Müdürü Murat UZAR tarafından özel hazırlanmış pişmaniye takdim edildi, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa ÇÖPOĞLU tarafından özel olarak hazırlatılmış bir tablo hediye edildi, Yönetim Kurulu Başkanı Enver YILMAZ tarafından ise, Oktay ÇANAK’ın Yönetim Kurulu Üyeliği dönemince yaptığı katkılardan dolayı şükranlarını sunan bir plaket takdim edildi.

 

ORBEL A.Ş. Yönetim Kurulu ve Genel Müdürlüğü Milletvekilliği Aday Adayı Oktay ÇANAK’a Milletvekilliği yolunda başarılar dilediler.

Av. Oktay ÇANAK’a Başarılar Diliyoruz.

ORDU'DA HAVA DURUMU

Hızlı İletişim

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

loading