BAŞKAN ENVER YILMAZ’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN ENVER YILMAZ’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

09 Eylül 2016 586

“KAHRAMANLARIMIZI SAYGI, MİNNET VE RAHMETLE ANIYORUM”

“KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN”

Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, “Bize bu vatanı canlarını hiçe sayarak emanet eden tüm şehit ve gazilerimizi; hayatlarını bu ülkenin birlik, beraberlik ve bütünlüğüne adayan kahramanlarımızı bayram günlerinde saygı, minnet ve rahmetle anmak hepimizin vefa borcudur” dedi.

Sevgi, paylaşma ve dayanışmanın arttığı, dargınlıkları aradan kaldırıp yeniden kucaklaşarak duygu birliğinin en üst noktaya çıktığı bu değerli zamanları çoğaltıp, her günün bayram gibi yaşanabilmesi için gayret sarf etmeliyiz. Kurban Bayramı ve diğer özel günlerin bizlere hatırlattığı en önemli husus budur.

Geride kalan son üç aylık süreç, ülkemizin milli birlik ve beraberliğinin yanı sıra geleceğimizi daha güçlü kılmak için neler yapmamız gerektiğinin en iyi muhasebesinin yapıldığı günler olmuştur. Bize bu vatanı canlarını hiçe sayarak emanet eden tüm şehit ve gazilerimizi; hayatlarını bu ülkenin birlik, beraberlik ve bütünlüğüne adayan kahramanlarımızı bayram günlerinde de saygı, minnet ve rahmetle anmak hepimizin vefa borcudur.

Kurban Bayramının ülkemiz ve milletimiz için önemini anlayarak dünyada yaşanan savaş, açlık, yoksulluk ve zulüm altında olan insanları hatırlayarak onların sıkıntılarını paylaşmak büyük önem arz etmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle geçmişlerimizi rahmetle anıyor; yaşlılarımıza, yoksul ve düşkünlerimize sahip çıktığımız, aziz şehitlerimizi anarken aileleri ve çocuklarını unutmadığımız, kahraman gazilerimizin ve yetimlerimizin hayata tutunabilmeleri için yanlarında olduğumuz bir bayram yaşanması temennisiyle yüce Allah’tan tüm insanlığa bolluk, bereket, barış ve huzur diliyorum.

BAŞKAN ENVER YILMAZ’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

ORDU'DA HAVA DURUMU

Hızlı İletişim

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

loading