BAŞKAN YILMAZ, “KURBAN YARADILIŞ GAYESİNİ BİLMEKTİR”

BAŞKAN YILMAZ, “KURBAN YARADILIŞ GAYESİNİ BİLMEKTİR”

20 Ağustos 2018 431

 

 

“BAYRAMINIZI TEBRİK EDİYORUM”

 

Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, “Kurban teslimiyet, sabır ve imandır. Nereden geldiğini, nereye gideceğini ve yaradılış gayeni bilmektir. Bir nevi uyanıştır ve farkında olmaktır” dedi.

 

Başkan Enver Yılmaz, mesajında şu görüşlere yer verdi:

  

Millet olarak, sevgi ve hürmetin, yardımlaşma ve dayanışmanın eşsiz örneklerine şahit olacağımız Kurban Bayramı’na ulaşmış olmanın heyecanı içerisindeyiz.

 

Kurban teslimiyet, sabır ve imandır. Nereden geldiğini, nereye gideceğini ve yaradılış gayeni bilmektir. Bir nevi uyanıştır ve farkında olmaktır.

 

Şahsım adına milli ve dini duyguların yoğun olarak yaşandığı bu müstesna günlerin iç huzurumuza, milli birlik ve beraberlik şuurumuzun daha kuvvetlenmesine, karşılıklı sevgi ve saygı bağlarımızın güçlenmesine vesile olmasını Yüce Allah’tan diliyorum.

 

Vatandaşlarımızın zor durumda ve yardıma muhtaç insanlara her zaman olduğu gibi bu bayramda da büyük bir hassasiyetle yardım eli uzatacağından hiç şüphem yoktur. İnanıyorum ki, birbirimize her zamankinden daha sıkı sarılarak kaygı ve sıkıntıların geri plana itildiği, sevgi, saygı ve hoşgörünün pekiştirildiği, insani ilişkilerimizin güçlendiği ve umutlarımızın canlandığı bir bayram geçireceğiz.

 

Bu duygu ve düşüncelerle geçmişlerimizi rahmetle yâd ediyor; yaşlılarımıza, yoksul ve düşkünlerimize sahip çıktığımız, aziz şehitlerimizi anarken aileleri ve çocuklarını unutmadığımız, kahraman gazi ve yetimlerimizin hayata tutunabilmesi için yanında olduğumuz bir bayram yaşanması temennisiyle Yüce Allah’tan tüm insanlığa bolluk, bereket, barış ve huzur dolu bir ömür diliyorum.

BAŞKAN YILMAZ, “KURBAN YARADILIŞ GAYESİNİ BİLMEKTİR”

ORDU'DA HAVA DURUMU

Hızlı İletişim

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

loading