Birlikte Yükseliyoruz

Birlikte Yükseliyoruz

17.06.2014 534

Öncelikle “Güzel şehrimizin, Her şeyin en güzeline layık insanını”, ORDU Büyükşehir Belediyesi Başkanımızı, Genel Sekreterimizi, Genel Sekreter Yardımcılarımızı, OSKİ Genel Müdürümüzü ve tüm OSKİ Çalışanlarını, Daire Başkanlarımızı...

Öncelikle “Güzel şehrimizin, Her şeyin en güzeline layık insanını”, ORDU Büyükşehir Belediyesi Başkanımızı, Genel Sekreterimizi, Genel Sekreter Yardımcılarımızı, OSKİ Genel Müdürümüzü ve tüm OSKİ Çalışanlarını, Daire Başkanlarımızı ve tüm çalışma arkadaşlarımı Allah’ ın Selamı ile Selamlıyorum.


ORBEL AŞ Genel Müdürü olarak bu birlikteliğe katkı verenlere şükranlarımı sunuyorum

İzninizle ilk köşe yazıma ORBEL AŞ’ nin tanıtımı ile başlamak istiyorum.


ORBEL AŞ 1989 Yılında Ordu Belediyesinin iştiraki olarak kurulmuş olup, bugüne kadar Belediyenin hizmet alımı yaptığı bir şirket olarak, iktisadi yapısını büyütmeden bugünlere gelmiştir.


ORDU İlimizin Büyükşehir Statüsüne kavuşması sonrası ise, Büyükşehir Belediyemizin tek şirketi olma özelliğini almıştır. Yeni dönemde ORBEL AŞ daha büyük ölçekte Büyükşehir Belediyesinin hizmet alımı yaptığı yüklenicisi olma özelliğini devam ettirmenin yanı sıra, birçok yeni hizmet alanında faaliyet göstereceği gibi, kendisinin üreteceği projelerin iş ortağı ve işletmecisi olmayı hedeflemektedir.

ORBEL AŞ Bünyesine katıldığım 05 Eylül 2014 gününden bu yana birçok alanda başlattığımız çalışmaları eşzamanlı olarak belirlediğimiz öncelik sırasına göre şirket bünyesinde, mevcut çalışma arkadaşlarımla birlikte yaşama geçirmenin gururu ve mutluluğu içindeyiz. Mevcut ve gelecekte üstleneceğimiz görevleri kaliteli, hızlı ve insan odaklı bir anlayışla yerine getirebilmemiz için önceliğimiz ORBEL AŞ nin Kurumsal yapılanma sürecini başlatmak olmuştur. Bu maksatla yeni ofislerimizde yerleşik düzenimiz tamamlanmış, Üstlendiğimiz yeni iş alanları (Telefirik ve Hafriyat sahaları işletmeciliği) ile ilgili hukuki altyapı tamamlanmıştır. Şirket içi yönetim süreçleri tanımlı hale getirilmiş, İç ve dış iletişimle ilgili gerekli altyapı ile görevlendirmeler yapılmıştır.

Bundan sonraki dönemde ise proje üretme ve uygulama aşamalarının yanı sıra, üstlendiğimiz ve üstleneceğimiz işlerimizdeki verimliliğin arttırılmasını, sürece katkı verecek başarı odaklı bir ORBEL AŞ Ekibi oluşturma çabalarımız sürekli devam edecektir. Toplumun her kesimince takdir görecek hizmetlerin eğitimli, dinamik ve sürekli gelişime açık bir İnsan Kaynağı kadrosu ile yaşama geçirebileceğimizin bilinci içinde, Çalışma arkadaşlarımızın kendi iş alanlarındaki bireysel gelişimine sürekli katkı verecek bir yönetim anlayışı içinde olacağız.

İşte bu düşüncelerle ORBEL AŞ’nin Kurumsal Amaç ve Hedeflerini sizlerle paylaşmak amacıyla ortak akıl yolu ile oluşturduğumuz ORBEL AŞ VİZYON Ve MİSYON’ nunu bilgilerinize sunuyorum.

Vizyonumuz
Kent yaşamı için yeni teknoloji ve uygulamalara öncülük etmek, Çevreye duyarlı, topluma saygılı bir anlayışla ihtiyaçları belirleyip, projeler üretmek ve Ordu Büyükşehir Belediyesi ile koordineli olarak, en önemli gücü olan çalışanları ile birlikte yaşama geçirmek.

Misyonumuz 
Ordu’ da yaşayanların yaşam standardının gelişimine katkı sunmak, Toplumun sosyal ihtiyaçları için hizmet kalitesi öncelikli yaşam alanları ve sosyal tesisler işletmek ya da işletimini sağlamak.

Telefirik işletmemizden aldığımız ilhamla işimizi ve sunduğumuz hizmetleri geliştirmek amacıyla ekip arkadaşlarımla birlikte bizim iş yapma heyecanımızı da anlatan sloganımızı yazımın başlığında da kullandım.


ORBEL AŞ = ''Birlikte Yükseliyoruz'' 
Yaptığımız ve yapacağımız her şeyin Ordu ili ve Ordu İnsanı için olduğuna vurgu yaparak, biz görev ve hizmet alanımızı yükselttikçe her alanda birlikte yükseleceğimizin bilinci içindeyiz. Yeni çalışma döneminin Ordu Büyükşehir Belediyesi ve ORBEL AŞ’ye hayırlı olmasını diler, En kalbi duygularımla sevgi ve saygılarımı sunarım.

Murat UZAR 
ORBEL AŞ - GENEL MÜDÜRÜ

Birlikte Yükseliyoruz

ORDU'DA HAVA DURUMU

Hızlı İletişim

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

loading