DENİZDE İFTAR ORDULULARI MEST ETTİ

DENİZDE İFTAR ORDULULARI MEST ETTİ

15 Haziran 2016 410

Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ın “Orduluları denizle barıştırmak istiyoruz” düşüncesiyle hizmete aldığı gezinti gemisiyle düzenlenen iftar turları vatandaşları mest ediyor.

Ramazan ayı ile Ordu’nun ve denizin güzelliğini bir arada yaşamak isteyenler için yaklaşık bir buçuk saatlik turlar yapılıyor. 19.45’te başlayan iftar turlarına katılan vatandaşlar, bir taraftan oruçlarını açarken diğer taraftan belki de hayatlarında ilk defa denizden Ordu’yu seyretmenin keyfini yaşıyor.

İFTARI DENİZDE YAPMAK HEYECAN VERİCİ

Gezinti gemisi, son iftar turunda denize tam kapasite açıldı. Yoğun bir ilginin olduğu iftar turuna katılan vatandaşlar, ilk defa denizde iftar yapmanın heyecanını yaşadıklarını belirterek, “Şimdiye kadar hep Ordu’dan denizi seyrediyorduk. Büyükşehir Belediyesi’nin hizmete aldığı gezinti gemisi ile artık denizden de Ordu’ya bakabiliyoruz. Ailemizle birlikte güven içerisinde hem deniz turu hem de iftar yapıyoruz” dedi.

Denizde gezinirken Ordu’nun eşsiz güzelliği karşısında orucunu açmak isteyenler için hazırlanan iftar sofralarında; iftariye, çorba, salata, ana yemek, pilav, tatlı, içecek ve çaydan oluşan bir menü sunuluyor.

GÜNDÜZ TURLARI 16.00 VE 17.15'TE

Diğer taraftan iftar öncesinde güzel vakit geçirmek isteyenler için pazartesi günleri hariç, diğer günlerde saat 16.00 ve 17.15’te iki ayrı tur düzenleniyor. Gündüz turları Rıhtım - Keçiköy – Melet güzergâhında gerçekleştiriliyor.

Özel Tur ve Organizasyon ile İftar Turları Rezervasyonu için; 0(535) 016 88 35 – 0 (452) 505 51 52 / 50 52 No’lu telefonlardan bilgi alınabilir.

DENİZDE İFTAR ORDULULARI MEST ETTİ

ORDU'DA HAVA DURUMU

Hızlı İletişim

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

loading