Feshane Ordu Tanıtım Günleri’nde İlçe Belediyelerin Yerleşim Yerleri Belirlendi.

  • Anasayfa
  • Haberler
  • Feshane Ordu Tanıtım Günleri’nde İlçe Belediyelerin Yerleşim Yerleri Belirlendi.

Feshane Ordu Tanıtım Günleri’nde İlçe Belediyelerin Yerleşim Yerleri Belirlendi.

30 Mart 2015 624

Ordu Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığınca planlanan; İstanbul’daki hemşerilerimizi bir araya getirmeyi hedefleyen Feshane Ordu Tanıtım günleri, 5216 sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanununun 26. Maddesi gereğince Ordu Büyükşehir Belediye Meclisinde alınan karar ile etkinliğin bundan sonraki tüm organizasyon iş ve işlemlerinin Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin tek şirketi olan ORBEL A.Ş.’ye devredilmesi kararı alınmıştı. 

Bu kapsamda Feshane’de bulunan II. Mahmut Salonu’nda “Valiliğin, Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin ve Ordu’nun kurumsal firmalarının yer aldığı salonda” İlçe Belediyelerin yerlerinin belirlenmesi amacıyla 30 Mart 2015 tarihinde bir otel’de toplantı gerçekleştirildi. Bu toplantıda İlçe Belediyelerin gerçekleşecek etkinliğe dair görüş, öneri ve istekleri not alındı. Yapılan görüş alışverişi sonucunda tüm İlçe Belediyelerinin stantlarının 50m2 büyüklüğünde olması kararlaştırıldı. Daha sonra İlçe Belediyelerin çektikleri kuralar ile salondaki yerleşim planı oluşturuldu.

Kurumsal Stantlar Olacak…

Yapılan toplantıda ORBEL A.Ş. Genel Müdürü Murat UZAR; Bu yıl gerçekleşecek olan Feshane Ordu Tanıtım Günleri’nin geçen yıllara göre daha kurumsal bir yapıda gerçekleşeceğini, ilk defa Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin böyle bir organizasyon üstlendiğini belirtti. İlçe Belediyelerin hepsinin tek tip stant tasarım kullanacağını, bu tek tip tasarımın salonda bir bütünlük sağlayacağını, İlçe Belediyelerin stant’ta kullanacakları görsellerin baskılarının önceden yapılacağını, masa, sandalye ve banko gibi araç gereçlerin etkinlik başlamadan hazırlanmış olacağını sözlerine ekledi. “İlçe Belediyelerin zahmet çekmemesi için gerekli tüm çalışmaları ön görmeye çalışıyoruz” diyen UZAR güzel bir etkinlik olmasını dileyerek konuşmasını sonlandırdı.

Feshane Ordu Tanıtım Günleri’nde İlçe Belediyelerin Yerleşim Yerleri Belirlendi.

ORDU'DA HAVA DURUMU

Hızlı İletişim

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

loading