Feshane Ordu Tanıtım Günleri ORBEL A.Ş. Tarafından Organize Ediliyor.

  • Anasayfa
  • Haberler
  • Feshane Ordu Tanıtım Günleri ORBEL A.Ş. Tarafından Organize Ediliyor.

Feshane Ordu Tanıtım Günleri ORBEL A.Ş. Tarafından Organize Ediliyor.

17 Mart 2015 670

Ordu Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığınca planlanan; İstanbul’daki hemşerilerimizi bir araya getirmeyi hedefleyen Feshane Ordu Tanıtım günleri, 5216 sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanununun 26. Maddesi gereğince Ordu Büyükşehir Belediye Meclisinde alınan karar ile etkinliğin bundan sonraki tüm organizasyon iş ve işlemlerinin Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin tek şirketi olan ORBEL A.Ş.’ye devredilmesi kararı alınmıştır.

Bu kapsamda; 7-10 Mayıs 2015 tarihlerinde İstanbul Eyüp’te bulunan Feshane Uluslararası Fuar Kongre ve Kültür Merkezi’nin İşletmeciliğini yapan BELTUR A.Ş.’nin Genel Müdür’ü Ahmet KETENCİ ve ORBEL A.Ş. Genel Müdür’ü Murat UZAR, BELTUR Genel Müdürlüğü’nde bir araya gelerek yapılacak organizasyonla ilgili görüş alışverişinde bulundular.

ORBEL A.Ş. Genel Müdürlüğü’nden Yapılan Açıklamada;

ORBEL A.Ş. olarak üstlenilen bu görevi ORDU’da yerleşik kurumsal yapısı güçlü firmaların stant alarak Ordu’nun tanıtımına katkı vermelerinin beklendiği belirtilerek, bu amaca hizmetle birebir ziyaretlerin yapılacağını duyuruldu. 7-10 Mayıs 2015 Tarihinde gerçekleşecek olan Feshane Ordu Tanıtım Günleri etkinliğin ’de Ordu İlinin tanıtımında yer almak isteyen Ordu firmalarının yapmış oldukları Ticari Faaliyet veya Ordu’ya özgü sanat, zanaat, kültür ile ilgili dokümanlarla ORBEL A.Ş. Genel Müdürlüğüne başvurmaları veya orbel@orbel.com.tr mail adresinden 0452 505 5152/5052 numaralarından ulaşmaları rica olunur.

Feshane Ordu Tanıtım Günleri ORBEL A.Ş. Tarafından Organize Ediliyor.

ORDU'DA HAVA DURUMU

Hızlı İletişim

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

loading