GEÇİŞ DÖNEMİ SONA ERDİ

GEÇİŞ DÖNEMİ SONA ERDİ

13 Şubat 2018 584

 

TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI PAZARTESİDEN İTİBAREN YENİ GÜZERGAHLARDA ÇALIŞACAK

Altınordu ilçesinde hayata geçirilen Toplu Ulaşımda Modern Dönüşüm Projesi’yle toplu taşımada bir devir kapandı. 12 Şubat Pazartesi gününden itibaren yeni toplu taşıma araçları, yeni güzergahlarda çalışmaya başlayacak.

 

2 Şubat Cuma günü binlerce vatandaşın katılımıyla hizmete giren toplu ulaşım sisteminde uyum dönemi bitiyor. Başkan Enver Yılmaz’ın hizmete alma töreninde, vatandaşların yeni sistemi tanıması ve mağdur olmaması için belirli bir geçiş dönemi öngördüklerini açıklamasının ardından, toplu taşıma araçları eski güzergahlarda çalışmaya devam ediyordu. Aradan geçen sürede vatandaşlar yeni araçları tanıma, güzergahları öğrenme ve sistemin nasıl çalışacağını anlama fırsatı yakaladı. Bir taraftan kişiye indirimli ve ücretsiz kartlar basılarak sahiplerine verilirken diğer taraftan  da çok sayıda bayi vasıtasıyla tam kartlar da vatandaşların hizmetine sunuldu.

 

Yaklaşık on gündür süren geçiş dönemi sona erdi. 12 Şubat Pazartesi gününden itibaren eski güzergahlar iptal edilecek ve toplu ulaşım hizmeti yeni güzergahlarda, yeni toplu taşıma araçlarıyla verilecek. Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların yeni sisteme tam olarak adapte olabilmesi için internet sitesinden, sosyal medya hesaplarından ve diğer iletişim kanallarından yeni toplu ulaşım sisteminin detaylarıyla ilgili bilgilendirme ve tanıtım çalışmalarına devam edecek.

GEÇİŞ DÖNEMİ SONA ERDİ

ORDU'DA HAVA DURUMU

Hızlı İletişim

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

loading