KafeKort Hizmet Vermeye Başladı.

KafeKort Hizmet Vermeye Başladı.

10 Ağustos 2015 310

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin 5216 Sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanununun 26. Maddesi gereğince ORBEL A.Ş. tarafından devralınan tesiste; 2 adet toprak, 3 adet beton saha ve aynı zamanda kafeterya bölümünde başlatılan yenileme çalışmaları tamamlanarak hizmet vermeye başladı.

Altınordu ilçesi Bahçelievler mevkiinde bulunan tenis kortlarının hemen yanında bulunan KafeKort modern hizmet anlayışı, müşteri memnuniyeti odaklı yapısı ile kaliteden ödün vermeden hizmet veriyor. Geniş ferah yapısıyla cazibe merkezi haline gelmesi beklenen KafeKort; Aileleri, Gençleri ve tenis sporuna merakı olan tüm halkımızın hizmetindedir. 

ORBEL A.Ş. Genel Müdürü Murat UZAR tarafından yapılan açıklamada; “Ordu Büyükşehir Belediyesi kurulduktan sonra genişleyen iş sahası ile ORBEL A.Ş.’nin devraldığı işletmelerde Büyükşehir Belediye Başkanımızın gösterdiği hedefler doğrultusunda işletmeciliğini üstlendiğimiz tüm alanlarda önceliklerinin vatandaş / müşteri memnuniyeti olduğunu belirterek bunun bir benzerinin de KafeKort’da göreceğimize inanıyoruz” dedi. Amaçlarının “Uygun fiyatlarıyla herkesin gidebileceği bir kafeteryayı hizmete açtıklarını belirten UZAR tenis kortları ile bu kadar iç içe olan bir yapının Ordu’da tenis sporuna olan ilgiliyi arttıracağını ve daha çok vatandaşımızın bu sayede spor yapacağını sözlerine ekledi.

KafeKort Hizmet Vermeye Başladı.

ORDU'DA HAVA DURUMU

Hızlı İletişim

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

loading