ÖĞRENCİLER TATİLİN KEYFİNİ ÇIKARIYOR

ÖĞRENCİLER TATİLİN KEYFİNİ ÇIKARIYOR

27 Haziran 2018 699

YUNUS EMRE KURULUŞ KAMPI BAŞLADI

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından başarılı öğrencilerin ödüllendirilmesi ve yaz tatillerinin daha verimli hâle getirilmesi amacıyla her yıl düzenli olarak organize edilen Yunus Emre Kuruluş Kampı’nda ilk hafta sona erdi. Çeşitli aktivitelerin yer aldığı kampa katılan öğrenciler, hem eğleniyor hem de sunulan etkinliklerle yeni bilgiler öğrenme fırsatı yakalıyor.

 

HEM AKTİVİTE YAPILIYOR HEM DE GEZİLER DÜZENLENİYOR

 

2017-2018 eğitim öğretim yılında derslerinde başarılı olan öğrencilerin katıldığı Yunus Emre Kuruluş Kampının ilk haftası 18-22 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirildi. Kampa Gülyalı, Altınordu, Perşembe, Fatsa, Ünye, Çaybaşı ve İkizce ilçelerinden gelen 115 kız öğrenci katıldı. Kampa katılan öğrenciler masa tenisi, badminton, satranç, mangala, matrak, bilek güreşi, bisiklet, yüzme ve değerler eğitimi aldı. Eğitimlerin yanı sıra düzenlenen kültürel gezi programına katılan öğrenciler Şeyh Yunus Emre Türbesi’ni, Yason Burnu’nu ve Boztepe’yi ziyaret etti.

 

BÜTÜN İHTİYAÇLAR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN KARŞILANIYOR

 

Kampa katılan öğrencilerin ulaşım, yeme-içme, konaklama ve diğer ihtiyaçları Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından ücretsiz olarak karşılandı. Her bir öğrenciye çanta, şapka, şort, tişört, terlik, spor ayakkabısı ve kişisel bakım ürünleri de hediye edildi.

 

HER HAFTA FARKLI GRUP YER ALIYOR

 

Kız ve erkek öğrencilerin birer hafta arayla dönüşümlü olarak ağırlandığı Yunus Emre Kuruluş Kampı, ilerleyen haftalarda 19 ilçenin tamamından gelen öğrencilerin katılımıyla devam edecek.

ÖĞRENCİLER TATİLİN KEYFİNİ ÇIKARIYOR

ORDU'DA HAVA DURUMU

Hızlı İletişim

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

loading