ORBEL A.Ş ÇALIŞANLARINA İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ UZMANLARINCA EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

  • Anasayfa
  • Haberler
  • ORBEL A.Ş ÇALIŞANLARINA İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ UZMANLARINCA EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

ORBEL A.Ş ÇALIŞANLARINA İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ UZMANLARINCA EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

31 Ekim 2019 496

ORBEL A.Ş çalışanlarına yönelik OSKİ Durugöl Yerleşkesin’de gerçekleşen programda iş sağlığı ve iş güvenliği konusunda eğitim düzenlendi. İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Muhammet ÖZER ve İşyeri Hekimi Dr. Uğur KARA tarafından verilen eğitime ORBEL A.Ş personeleri katıldı.

Çalışanlara iş güvenliğinin önemini anlatan İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı ÖZER, iş güvenliğinin amacının; çalışanların iş kazalarına uğramalarını önlemek amacı ile güvenli çalışma ortamı sağlamak, çalışma şartlarının olumsuz etkilerinden çalışanları korumak, iş ve işçi arasında mümkün olan en iyi uyumu sağlamak, işyerlerindeki riskleri ortadan kaldırmak ve oluşabilecek maddi, manevi zararları en az seviyeye indirmek için alınması gereken tedbirleri ve çalışanların psikolojik ve fiziksel sağlıklarını korumak için yapılması gerekenleri anlattı.

İşçi sağlığı ve Temel ilk yardım ile ilgili bilgi veren İşyeri Hekimi Dr. Uğur KARA genel ilk yardım bilgileri, hasta veya yaralının olay yerinde değerlendirilmesi, temel yaşam desteği, kanamalarda, yaralanmalarda, kırık, çıkık ve burkulmalarda, göz, kulak ve buruna yabancı cisim kaçmasında, boğulmalarda neler yapılması gerektiği konusunda temel ilk yardımın hayat kurtarmadaki önemini vurguladı. Sunumlar ve uygulamalar eşliğinde eğitimler yapıldı.

ORBEL A.Ş ÇALIŞANLARINA İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ UZMANLARINCA EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

ORDU'DA HAVA DURUMU

Hızlı İletişim

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

loading