ORBEL OTOPARK ENGELLİLERİN YANINDA

ORBEL OTOPARK ENGELLİLERİN YANINDA

15 Eylül 2015 325

Ordu Büyükşehir Belediyesi Meclisinin 5216 sayılı Büyükşehir Belediyesi kanunun 26. Maddesi gereğince Ordu İlinde bulunan ve Büyükşehir Belediyemizin tasarrufunda olup sözleşmeleri biten otoparklar 2015 yılı Ocak ayından bu yana ORBEL A.Ş. ‘ye devredilmeye devam edilmektedir.

Büyükşehir ile birlikte yeniden yapılanan ORBEL A.Ş. devralınan tüm işletmelerde yaptığı yeniliklerle adından söz ettirdi.

Otopark işletmeciliği alanında merkez ilçe Altınordu’da ve Ünye’de işlettiği otoparklarda özel yazılım ve mali değeri olan fiş kesilebilen el terminalleri, plaka okuma sistemi gibi yenilikleri uygulamaya geçiren ORBEL yönetimi, benzer çalışmaları Ağustos ayı başında işletmeciliğini üstlendiği Ünye caddelerinde uygulamaya başlamış olup, yol çizgilerini yenilemiştir.

Yapılan bu iyileştirmelerle eş zamanlı olarak kentimizde yaşayan Engelli vatandaşlarımıza yönelikte olarak bir dizi önlemler almıştır. Bu kapsamda mevcutlara ilave olarak toplamda 11 araçlık yer engelli vatandaşlarımıza tahsis edilmiştir. Engelli vatandaşlarımız içinde araç kullanıcısı olanların yaşamını kolaylaştırma adına yapılan uygulamalar genişletilerek devam ettirilecektir.

Yapılan çalışmalar sonucunda;

Altınordu’da :

Teleferik İstasyonu Otopark 2 adet

Kazım Karabekir Cad. 1 adet

Süleyman Felek Cad. 3 adet

Bucak Mah. 1 adet

Ünye’de :

ORBEL Otopark 2 adet

Eski Pazar Cad. 2 adet

Olmak üzere 11 adet engelli vatandaşlarımıza ayrılmış otopark alanı eklenm

ORBEL OTOPARK ENGELLİLERİN YANINDA

ORDU'DA HAVA DURUMU

Hızlı İletişim

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

loading