ORBEL, PERSONELİNİ ÖDÜLLENDİRDİ

ORBEL, PERSONELİNİ ÖDÜLLENDİRDİ

12 Şubat 2020 440

ORBEL A.Ş. çalışanlarının moral ve motivasyonlarını güçlendirmek, aidiyet duygusunu geliştirmek adına 2019 yılı verimli çalışmalarını ve sosyal sorumluluk bilinci kapsamındaki örnek davranışları ödüllendirmek için personel ve ailelerini 11.02.2020 akşamı “Boyacı” adlı tiyatro oyununda buluşturdu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu Fuaye Salonunda tiyatro oyunu öncesi gerçekleştirilen organizasyonda;

 

ORBEL A.Ş. Yönetim Kurulu Üyelerinin de hazır bulunduğu organizasyonda konuşma yapan ORBEL A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Adem ATİK;

Aile bilinci ve şuuru ile çalışmanın öneminden bahseden Sn. ATİK, aile bağlarının güçlenmesi adına bu tip organizasyonların önemli olduğundan, birlik beraberlik içerisinde özverili çalışmaların hem belediyeye hem de ordumuza yapacağı katkılardan bahseden atik, yapılan çalışmaların da bunu doğrular nitelikte olduğundan bahsedip, personellere katılımları ve özverili çalışmaları için teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.

 

  • 24 Ocak 2020 tarihinde Elazığ İlinde meydana gelen deprem sonrasında Ordu İli Büyükşehir Belediye Başkanımızın depremzedelere gönderilmek üzere başlattığı yardım kampanyasına katılıp, sabah saatlerine kadar özveri ile çalışan ORBEL A.Ş. yönetici ve personelleri “Levent BAYARSLAN, Mehmet Koray KILIÇ, Tarık DERE, İbrahim EKER, Murat KARAMAN, Emre KIRAN, Hamdullah ÖZER, Vedat KARATAŞ, Murat SEVER, Semih YILMAZ, Mücahit AK, Tarık AKTEPE, Yusuf AKGÜL, Uğur ÖZTÜRK, Erdinç TOKSOY ve Ayhan LUŞOĞLU’na “ ORBEL A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ve Genel Sekreter Coşkun ALP, Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Adem Atik, Yönetim Kurulu Üyeleri Sancar ESER, Metin AKYÜREK ve Sevim YAVUZ, Genel Müdür Muhammet GÜNAYDIN  ve ORBEL A.Ş. Koordinatörleri Serap UZUN ve Cengiz KALAFAT tarafından teşekkür plaketleri verilmiştir.

 

  • Kabadüz Yolaydın Mevkiinde meydana gelen trafik kazasında kazazedelerin yardımına koşan ORBEL A.Ş. Çambaşı Kayak Merkezi çalışanları; “Aytaç KARS, Murat TÜRKMEN, Cemal PABAN, Ebubekir Sıddık SEVİNÇ ve Muhammet Selim ÖZKAN’a olaya şahitlik eden ORBEL A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Sevim YAVUZ tarafından gram altın takdim edilmiştir.
  • 2019 yılında Altınordu-Fatsa ve Ünye Cadde Otoparklarda zorlu koşullar altında verimli bir şekilde çalışarak en çok gelir elde eden Altınordu Cadde Otopark çalışanı; Öner TEKNECİ, Fatsa Cadde Otopark çalışanı, Abdil Ersin ERGÜN ve

Ünye Cadde Otopark personeli; Murat ARSLAN’ a ORBEL A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ve Genel Sekreter Coşkun ALP, Yönetim Kurulu Üyesi Metin AKYÜREK, Yönetim Kurulu Üyesi Sancar ESER tarafından gram altın verilerek ödüllendirilmiştir.

 

  • ORBEL A.Ş. Tarafından Ocak ayında tertiplenen gerek iş hayatında gerekse sosyal hayatta daha etkin ve verimli olmak amacıyla çalışan personele yönelik "Kalite Yönetimi, İletişim, Motivasyon, Kurum Kültürü, Beden Dili, Müşteri Memnuniyeti Ve Zaman Yönetimi" konularını barındıran karma eğitim sürecine katılan personellere katılım belgelerinin verilmesi ile devam etti.

Organizasyon personel ve ailelerinin “Boyacı” adlı tiyatro oyununu izlemesi ile son buldu.

ORBEL, PERSONELİNİ ÖDÜLLENDİRDİ

ORDU'DA HAVA DURUMU

Hızlı İletişim

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

loading