Ordu “FESHANE ORDU TANITIM GÜNLERİ” ‘ne Hazırlanıyor.

Ordu “FESHANE ORDU TANITIM GÜNLERİ” ‘ne Hazırlanıyor.

20 Mart 2015 710

Ordu Büyükşehir Belediyesi ve İştiraki tek şirket olan ORBEL A.Ş. 7-10 Mayıs’ta İstanbul Feshane’de gerçekleştirilecek olan “Feshane Ordu Tanıtım Günleri” için hazırlıklarını sürdürüyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin organize ettiği tanıtım günleri değerlendirme toplantısı, 19/03/2015 tarihinde Anemon Otel’de gerçekleştirildi. Etkinliğe Vali İrfan BALKANLIOĞLU, Başkan Enver YILMAZ ve Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Mustafa ÇÖPOĞLU, ORBEL A.Ş. Genel Müdürü Murat UZAR, İlçe Belediye Başkanları ve STK’lar katıldı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Servet GÜNGÖR Ordu Tanıtım Günleri tanıtım sunumu gerçekleştirdi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Enver YILMAZ’ı kürsüye davet etti. Başkan YILMAZ konuşmasında; Ordu’nun İstanbul’da tanıtılmasının Ordu Büyükşehir Belediyesi aracılığı ile olacağını, geçmişte Ordu tanıtım günleri altında ülkenin her köşesinde ticari faaliyette bulunmak için gelindiğini vurgularken amaçlarının sadece Ordu’yu tanıtmak olduğunu ve hiç bir ticari kaygılarının olmadığını vurguladı. “Başarılı bir organizasyon yaparak Ordu’muzu en güzel şekilde tanıtacağız” dedi.

Bu Yıl 1 Milyonun Üzerinde Katılım Bekliyoruz…

Başkan YILMAZ stantlar dâhil her şeyin belli kurallar çerçevesinde olacağını, daha önceki yıllarda 650 bin kişinin ziyaret ettiği etkinlik alanını, bu yıl 1 milyonun kişinin üzerinde ziyaret hedefliyoruz diyerek bunu başarabilecek kapasite ve güce sahip olduklarını belirtti.

Vali BALKANLIOĞLU ise Ordu İlinin Karadeniz bölgesinde ön plana çıkabilecek bir il olduğunu belirterek başta Enver Bey olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarına başarılar diledi.

Kamu Kurumları ve STK’lar da Katılacak

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin şirketi olan ORBEL A.Ş. tarafından yürütülecek olan “Feshane Ordu Tanıtım Günleri” ‘ne Ordu Valiliği, Ordu Büyükşehir Belediyesi, İlçe Belediye Başkanlıkları, Ordu Üniversitesi, Ticaret ve Sanayi Odaları, Ziraat Odaları, Esnaf ve Sanatkâr Odaları, Kent Konseyleri, Ordu ili federasyonları, Yatırımcılar, Sanayici ve İş Adamları’ da katılacak.

Ünlü Sanatçılar Etkinliklerde Sahne Alacak

Gaye Aksu, Aydın Beyoğlu, Soner Arıca ve Gece Yolcuları’nın yer alacağı “Feshane Ordu Tanıtım Günleri” etkinliğinde, sürpriz sanatçıların da ziyaret etmesi bekleniyor. Yöresel Folklor ekibi ve Mehteran takımı da günlere renk katacak.

Ordu “FESHANE ORDU TANITIM GÜNLERİ” ‘ne Hazırlanıyor.

ORDU'DA HAVA DURUMU

Hızlı İletişim

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

loading