OSKİ ÇALIŞANLARINA İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ VERİLDİ..

OSKİ ÇALIŞANLARINA İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ VERİLDİ..

14 Aralık 2015 257

Ordu Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Altınordu Şubesi, Fatsa Şubesi ve Ünye Şubesi’nde ORBEL A.Ş. çalışanlarına iş güvenliği eğitimi verildi.

OSKİ toplantı Salonlarında düzenlenen eğitimlere Birim Müdürleri ve OSKİ Altınordu Şubesi, Fatsa Şubesi ve Ünye Şubesi bünyesinde çeşitli görevlerde çalışan tüm ORBEL A.Ş. personeli katıldı.İş Güvenliği eğitimleri; 09.12.2015 Tarihinde Altınordu Şubesi’nde 10.12.2015 tarihinde OSKİ Fatsa Şubesi, 11.12.2015 tarihinde ise OSKİ Ünye Şubesi’nde çalışan ORBEL A.Ş. personellerine verildi.

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununun “Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik” gereğince düzenlenen eğitimi, İş Güvenliği Uzmanı Betül ADAR, tarafından verildi.

Adar, “İş güvenliğinde tüm çalışanları kendi üzerine düşen vazifeyi yerine getirmenin yasal bir zorunluluk olduğunu, bu zorunluluk özellikle çalışanın kendi hayatını koruması adına büyük önem taşıdığını belirtti.

ORBEL A.Ş Genel Müdürlüğü’nün yaptığı açıklamada; Süreç içerisinde oluşabilecek tehlike ve risklere karşı eğitimlerin devamlılığının ve sürekliliğinin sağlanacağı belirtildi.

OSKİ ÇALIŞANLARINA İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ VERİLDİ..

ORDU'DA HAVA DURUMU

Hızlı İletişim

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

loading