OTOGARA SEYAHAT KARTLARI BÜROSU AÇILDI

OTOGARA SEYAHAT KARTLARI BÜROSU AÇILDI

19 Şubat 2018 723

 

 

ÜÇÜNCÜ BÜRO HİZMETE GİRDİ

 

OTOGARA SEYAHAT KARTLARI BÜROSU AÇILDI

 

Altınordu ilçesindeki yeni toplu ulaşım araçlarında kullanılan ücretsiz ve indirimli kartların dağıtımı için yeni bir büro daha açıldı. Toplu ulaşımda kullanılan ücretsiz ve indirimli kartlar, 17 Şubat 2018 Cumartesi gününden itibaren Altınordu ilçesi Şehirlerarası Otobüs Terminali (Otogar) içerisinde oluşturulan seyahat kartları bürosundan da alınmaya başladı.

 

ÜCRETSİZ VE İNDİRİMLİ KART DAĞITIM MERKEZİ SAYISI 3’E ÇIKTI

 

Daha ilk günden itibaren yoğun ilgi gören ve 12 TL’lik kart bedeli karşılığında verilen ücretsiz ve indirimli kartlar, bundan sonra vatandaşlara daha hızlı bir şekilde ulaştırılacak. Hükümet Caddesi üzerindeki Büyükşehir Belediyesi Ek Hizmet Binası-2 ve Ordu Üniversitesi BESYO binasında bulunan seyahat kartları bürosuna bir yenisi daha eklendi. Altınordu ilçesi Şehirlerarası Otobüs Terminali (Otogar) hizmet binası içerisinde seyahat kartları bürosu oluşturuldu. Seyahat kartları büro sayısının 3’e çıkmasıyla birlikte vatandaşlar bundan sonra daha kısa sürede kartlarını temin edebilecek.

 

TAM KARTLAR DAĞITIMI VE KART DOLUMU İÇİN 42 ANLAŞMALI BAYİ HİZMET VERİYOR

 

Anlaşmalı bayiler aracılığıyla dağıtılan tam kartlar, 10 TL’lik kart bedeli karşılığında alınabiliyor ve şu anda ilçe genelinde tam kart dağıtımı yapan 42 bayi bulunuyor. Tam kartlar ile indirimli kartların dolumu bu bayiler tarafından yapılıyor.

OTOGARA SEYAHAT KARTLARI BÜROSU AÇILDI

ORDU'DA HAVA DURUMU

Hızlı İletişim

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

loading