Teleferik'te Bir İlk Daha

Teleferik'te Bir İlk Daha

29 Aralık 2014 694

Mülkiyeti Ordu Büyükşehir Belediyesine ait olan ve işletmeciliğini Büyükşehir Belediyesi iştiraki ORBEL A.Ş. tarafından yapılan Ordu Teleferik İstasyonunun alt ve üst istasyonlarında bulunan, Teleferikte yaşanan elektrik kesintilerinde otomatik olarak devreye giren ve sistemin çalışmaya devam etmesine yarayan yardımcı jeneratörlerin her yıl yapılması gereken bakımları tesis çalışmaya başladığından bu yana yapılmamıştı.

224 yolcunun aynı anda teleferikte bulunabileceği tesisin hayat kurtarıcı aracı olan jeneratörü ’nün rutin bakımlarının yapılması için ORBEL A.Ş. Yönetimi aldığı kararlar doğrultusunda bir ilki daha gerçekleştirerek yetkili servisler aracılığı ile yapılması planlanan jeneratörlerin bakımını 26 Aralık 2014 günü tamamladı.

 

ORBEL A.Ş. Genel Müdürlüğünün verdiği bilgiye göre ‘’Teleferik tesisindeki mevcut ekipmanların uzun soluklu ve etkin kullanılmasını ilke edinen şirketimiz doğabilecek olumsuzlukları bertaraf etmek adına, her zaman hazır ve hazırlıklı olmak amacıyla çalışmalarına devam edeceklerini belirtti. 

Teleferik'te Bir İlk Daha

ORDU'DA HAVA DURUMU

Hızlı İletişim

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

loading