Turizm Yükselen Değerimiz Haline Geliyor

Turizm Yükselen Değerimiz Haline Geliyor

24 Kasım 2014 435

Körfez Ülkelerinden gelen turistler için Ordu’da günübirlik gezi düzenlemek ve konaklamalarının sağlanması amacıyla başlatılan çalışmalar kapsamında Ordu Valiliği bünyesinde bir toplantı düzenlendi.

Körfez Ülkelerinden gelen turistler için Ordu’da günübirlik gezi düzenlemek ve konaklamalarının sağlanması amacıyla başlatılan çalışmalar kapsamında Ordu Valiliği bünyesinde bir toplantı düzenlendi. Bu toplantıya Trabzon ve Ordu'da bulunan seyahat acenteleri ve tur operatörleri katıldı. Toplantının ertesi günü sabah 09.30’da ORBEL A.Ş Genel Müdürü Murat UZAR’ ın konuğu olan acente ve tur operatörleri teleferik hattı ile Boztepe yolculuğu yaparak Boztepe deki sosyal tesisleri gezdiler.

“ Turizm Yükselen Değerimiz Haline Geliyor”

ORBEL Genel Müdürü Murat UZAR konuklarla yaptığı sohbette; Kent’in geçmişe nazaran çok fazla yol kat ettiğini, Ordu’da Turizm’in canlandığına dikkat çekti ve özellikle Arap turistlerin ilgisinin fazla olduğunu gözlemlediğini ifade etti. Özel uygulamalar sayesinde gelen turist kafilelerinin teleferikten istifade edeceklerini sözlerinde yer verdi.

Gelecekte özellikle yayla turizminin ve kış sporlarının Ordu’nun yeni turizm trendlerinden biri olacağını konuşmalarında vurguladı.


Seyahat Acenteleri; ”Ordu Turizm Merkezi Olacak”

Ordu’nun turizm merkezi olacağına inandıklarını ayrıca turizm konusunda işbirliğinin çok önemli olduğunu vurguladılar. Konukseverliğinden dolayı Murat Bey’e teşekkür ettiler. 

Turizm Yükselen Değerimiz Haline Geliyor

ORDU'DA HAVA DURUMU

Hızlı İletişim

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

loading