ZABITA HAFTASI’NIN 192. YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

ZABITA HAFTASI’NIN 192. YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

04 Eylül 2018 554

 

BAŞKAN YILMAZ, “ZABITA MESLEĞİ İLKE İLE ÖZVERİNİN VE DÜRÜSTLÜĞÜN SİMGESİDİR”

 

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Yılmaz, “Görevleri gereği belediyelerin gören gözü ve işiten kulağı olan zabıta teşkilatı belediye ile vatandaşlar arasında köprü vazifesi görmektedir” dedi.

 

Başkan Enver Yılmaz, Zabıta Haftası’nın 192. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla yayınladığı mesajında şu görüşlere yer verdi:

  

Zabıta mesleği ilke ile özverinin ve dürüstlüğün simgesidir. Her geçen gün hizmet kalitesini artıran ve personel yapısını sürekli dinamik tutan bir anlayışla 7 gün 24 saat çalışan zabıta teşkilatımız vatandaşımızın sağlıklı, huzurlu ve güvenli ortamda yaşamasının güvencesidir.

 

Zabıtalık görevini yürüten tüm arkadaşlarımız, halkımızın karşısında değil onların yanında ve hizmetindedir. Zabıta teşkilatımız, her zaman yol gösterici olma ve giydiği üniformayla halkın esenliğine hizmet etme bilinciyle hareket etmektedir. “Önce İnsan” anlayışıyla hizmet üreten zabıtamız, bu amaç doğrultusunda fedakârca çalışmaktadır.

 

Görevleri gereği belediyelerin gören gözü ve işiten kulağı olan zabıta teşkilatları, belediye ile vatandaşlar arasında köprü vazifesi görmektedir.

 

Yaptığı uygulama ve denetimler ile insanımızın esenliği ve güvenliği için sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan zabıtamız, kentsel gelişimimize de katkı sağlayan önemli bir birimimizdir.

 

Ordu Büyükşehir Belediyemiz Zabıta Teşkilatı başta olmak üzere ülkemizin dört bir yanında vatandaşlarımızın huzuru, güvenliği ve sağlığı için görevlerini özveriyle sürdüren tüm zabıta teşkilatımızın Zabıta Haftası’nı kutluyor ve görevlerinde başarılar diliyorum.

ZABITA HAFTASI’NIN 192. YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

ORDU'DA HAVA DURUMU

Hızlı İletişim

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

loading