ORBEL Hakkında

ORBEL Hakkında

ORBEL Hakkında
Tarihçe

 

ORBEL A.Ş. 1989 Yılında dönemin belediye yönetimi tarafından Asten İnş. Tic. ve San. A.Ş. olarak kurulmuştur. Mevcut unvanını 17/09/2007 Tarihinde Orbel İnşaat Güvenlik Taahhüt Hizmetleri Nakliye Turizm Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi olarak almıştır. Belediyenin ağırlıkla sözleşmeli personel istihdamı hizmet alımı yaptığı bir şirket olarak, iktisadi yapısını büyütmeden bugünlere gelmiştir. ORDU İlimizin Büyükşehir Statüsüne kavuşması sonrası ise, Büyükşehir Belediyemizin tek şirketi olma özelliğini almıştır.

Sermayesinin %100’ü Ordu Büyükşehir belediyesine aittir. Yönetim kurulu başkanı aynı zamanda Ordu Büyükşehir Belediye Başkanıdır.
Ordu Teleferik İstasyonunun İşletmeciliği, Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin sözleşmeli personel istihdamının yönetimi, Hafriyat alanlarının işletilmesi, Sosyal Tesislerin işletilmesi, Otoparkların işletilmesi gibi birçok alanda faal olarak hizmet sunmaya başlamıştır.

Belediye şirketi olmamız sebebiyle ticari ve sosyal alanlarda yeni faaliyet konularında büyümek prensibiyle yolumuza devam etmekteyiz.

Hızlı İletişim

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin

loading