AREFE GÜNÜNDE ŞEHİTLİKLER ZİYARET EDİLDİ

7 Mayıs 2022 Cumartesi

AREFE GÜNÜNDE ŞEHİTLİKLER ZİYARET EDİLDİ

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler, Ramazan Bayramı arefesinde Ordu Şehitliğindeki şehitlerimizi dualarla yad etti.

 

Her bayram arifesinde olduğu gibi bugünde şehitler ve şehit yakınları yalnız bırakılmadı. Ordu Garnizon Şehitliği’nde düzenlenen programda Ordu Valisi Tuncay Sonel, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan ve çok sayıda protokol üyesi, şehit mezarlarına karanfiller bırakırken, şehitler için Kur’anı Kerim okundu.

 

Program öncesi şehit aileleri ve çocukları ile yakından ilgilenen Başkan Güler, şehit ailelerinin çocuklarına da çeşitli hediyeler verdi.

 

Düzenlenen program sonrası açıklamalarda bulunan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Ramazan Bayramı münasebetiyle şehitliğimizi ziyaret ettik. Bu cennet vatan uğruna şehit olan kahramanlarımızı ve onların ailelerini yalnız bırakmadık. Asla onların haklarını ödeyemeyiz. Her zaman onların yanındayız. Bu vesileyle bütün vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum” dedi.