AYBASTILI MUHTARLARDAN BAŞKAN GÜLER’E ZİYARET

12 Mayıs 2022 Perşembe

AYBASTILI MUHTARLARDAN BAŞKAN GÜLER’E ZİYARET

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Aybastılı muhtarları ağırladı. Muhtarları uç beyleri olarak gördüklerini belirten Başkan Güler, Ordu’yu hep birlikte yönettiklerini söyledi.

 

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, vatandaşla devlet arasında köprü vazifesi gören mahalle muhtarları ile bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Güler, 19 ilçe mahalle muhtarlarını Büyükşehir Belediyesinde ağırlayarak talep ve önerilerini dinliyor.

 

Son olarak Aybastı ilçesi mahalle muhtarlarını ağırlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, muhtarların ziyaretinden dolayı çok mutlu olduğunu dile getirdi. Muhtarların Ordu’nun en uç bölgelerine hizmet götürdüğünü ifade eden Başkan Güler, “Ordu’nun en uç bölgelerine hizmet götürüyorsunuz. Cumhurbaşkanımızın temsilcileri olarak en uç noktalara kadar ulaşabiliyorsunuz. Siz değerli muhtarlarımızla birlikte şehrimizi yönetiyoruz. Bizler için çok kıymetlisiniz” dedi.

 

MUHTARLARDAN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

 

Aybastı ilçesi mahalle muhtarları da hem yaptığı çalışmalar hem de gerçekleştirilen toplantı dolayısıyla Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür ettiler.