BÜYÜKŞEHİRDEN İNDİRİM ANLAŞMASI

BÜYÜKŞEHİRDEN İNDİRİM ANLAŞMASI

ÖZEL HASTANELERLE İNDİRİM ANLAŞMASI İMZALANDI

Ordu Büyükşehir Belediyesi iştiraki ORBEL A.Ş. kurum ve kuruluşlar ile indirim anlaşmalarına devam ediyor.

Kurulduğu günden bu yana yaptığı çalışmalarla kamuoyunda büyük takdir toplayan ORBEL A.Ş. son olarak özel hastaneler ile indirim anlaşması yaptı. Ordu’da bulunan ve indirim anlaşması yapmak isteyen 3 özel hastane ile indirim anlaşması yapan ORBEL A.Ş daha önce de özel okullar ile indirim anlaşması imzalamıştı.

Gerçekleştirilen indirim imza protokolüne Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Celal Tezcan, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, ORBEL A.Ş. İnsan Kaynakları ve Eğitim Koordinatörü Serap Uzun ve özel hastane temsilcileri katıldı.

İNDİRİM ANLAŞMASI TÜM İŞTİKRAK ŞİRKETLERİNİ KAPSIYOR

Yapılan anlaşmanın tüm iştirak şirketlerinde çalışan personelleri kapsadığını belirten Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Celal Tezcan, “Personellerimizin kendileri ve birinci derecedeki ailelerinin yararlanacağı bu indirim anlaşmasının tüm çalışanlara hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Başkan Vekili Tezcan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Ordu Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinde çalışan tüm personellerin yararlanacağı bu indirim anlaşmasının öncelikle hayırlı olmasını temenni ediyorum. Yapılan bu anlaşma ile personellerimiz özel hastanelerden yüzde 10 ile yüzde 20 arasında indirimden yararlanmış olacak. Tüm iştirak şirketlerimizin personellerine verdiği bu değer için teşekkür ediyor, hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

YÜZDE 20 İNDİRİM

Ordu Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketleri ile özel hastaneler arasında yapılan anlaşma ile Medical Park Hastanesinde ayakta muayene, ameliyat medikal tedavi, tetkik ve tedavi hizmetlerinden yüzde 20 indirim anlaşması yapılırken, Umut Hastanesinde ayakta muayene, tetkik ve tedavi hizmetlerinden yüzde 20, ameliyat medikal tedaviden ise yüzde 10 indirim anlaşması yapıldı. Son olarak Sevgi Hastanesi ile ayakta muayene, tetkik ve tedavi hizmetlerinden yüzde 20, ameliyat medikal tedaviden ise yüzde 10 indirim anlaşması imzalandı.

Yapılan protokol ile Ordu Büyükşehir Belediyesi, OSKİ ve iştirak şirketleri ORBEL, ORTAR A.Ş. ORTUR A.Ş, ORYAZ A.Ş ve OREN A.Ş personelleri yararlanacak.

 


Sosyal Medya

Otopark Borç Sorgula