ORBEL İLE ÇAMBAŞI DAHA YEŞİL

ORBEL İLE ÇAMBAŞI DAHA YEŞİL

Ordu’nun turizmde en büyük kozlarından olan Çambaşı yaylasında bulunan kayak merkezine ORBEL tarafından 1000 ağaç dikildi. Daha önce gerçekleştirilen fidan dikimi ile birlikte kayak merkezinde toplam 2 bin 800 ağaç dikilmiş oldu. ORBEL’in tesisi modern hale getirirken yeşillendirmesi de takdir topladı.

 

Türkiye geçtiğimiz haftalarda orman yangınlarıyla boğuşurken, ormanlarımızın önemi bir kez daha ortaya çıktı. Ülkemizde yeşil oranının artırılması çalışmalarına bir destek de ORBEL’den geldi. Daha önce Çambaşı yaylasında bulunan Kayak Merkezi tesisine 1800 adet fidan diken ORBEL, 1000 çam ağacı daha dikerek alanı yeşillendirdi. ORBEL’in duyarlılığı takdir topladı.

 

ORBEL’İN DOKUNUŞLARIYLA KAYAK MERKEZİ DAHA MODERN

 

ORBEL tesisin daha modern hale getirilmesi için de çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Gerçekleştirilen dokunuşlarla kayak merkezi uluslararası kayakçılara dahi hizmet verebilecek hale getirildi. ORBEL Genel Müdürü Muhammet Günaydın,  “Çambaşı yaylasında bulunan Doğa Tesislerimizi modern hale getirirken yeşillendirme çalışmalarına da hızla devam ediyoruz. Her geçen sürede daha modern ve daha yeşil tesis haline getiriyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak çalışmalarımızla birlikte tesislerimize hem ulusal hem de uluslararası kayakçıların rağbet göstermesi bizleri mutlu ediyor" dedi.

 


Sosyal Medya

Otopark Borç Sorgula